O mnie

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat.
Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

Jeśli czytasz te słowa to na pewno nie jesteś tu przypadkowo… Chcesz w końcu zacząć żyć tak, jak zawsze chciałaś / chciałeś? Nie możesz uporać się z problemami? Chcesz lepiej wykorzystać potencjał, który masz?

Najlepszy czas i miejsce na zmianę to tu i teraz

Nazywam się Małgorzata Biniek i jestem tu żeby Ci pomagać, wspierać i inspirować. W życiu zawodowym spełniam się jako Coach, Psycholog, Trener i Doradca zawodowy.

Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczny SWPS na kierunku Psychologia Społeczna ze specjalizacją Trener i Doradca zawodowy (2005 r) oraz Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu( 2016 r).
Wieloletnie, bardzo różnorodne doświadczenie zawodowe – zarówno psychologiczne,  jak  korporacyjne i artystyczne uświadamia mi każdego dnia, że największym źródłem mojej fascynacji jest Człowiek, a tym, co sprawia mi największą satysfakcję jest budowanie relacji, pomaganie i inspirowanie ludzi.

Mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w marketingu i sprzedaży. Byłam związana zawodowo m.in. z Grupą Onet ( Key Account Manager, 2005 – 2008) i Grupą Orange (Brand Manager, 2008 – 2015), gdzie realizowałam projekty marketingowe oraz warsztaty i szkolenia wewnętrzne.

Dodatkowo, kompetencje biznesowe i umiejętności pracy z ludźmi łączę z praktyczną wiedzą aktorską – jako dyplomowana aktorka, absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni (1998 r).

Połączenie wszystkich kompetencji daje unikalny wachlarz umiejętności i narzędzi do pracy z ludźmi w obszarze samopoznania i autoprezentacji oraz kreowania wizerunku zawodowego i osobistego w przestrzeni publicznej.

W ramach life coachingu będę Cię wspierać w procesach radzenia sobie ze stresem, zwiększenia samooceny, automotywacji i samoświadomości.

Dzięki coachingowi kariery, pomogę przejść  przez różne etapy ścieżki zawodowej: od codziennych trudności w relacjach ze współpracownikami, do sytuacji wypalenia zawodowego, zmiany pracy lub stanowiska.

PAMIĘTAJ, ŻE ODPOWIEDZI SĄ W TOBIE

Czego potrzebujesz?

rozwoj-osobisty-ikona

Rozwój osobisty

life coaching

rozwoj-kariery-ikona

Rozwój zawodowy

coaching kariery

wsparcie-merytoryczne-ikona

Wsparcie merytoryczne

doradztwo, mentoring

praca-w-grupie-ikona

Praca w grupie

warsztaty