Małgorzata Biniek Life & Job Coach. “Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok.”


Facebook Instagram Dobry Coach

Slide Life & Job Coach MAŁGORZATA BINIEK

O mnie

Jeśli czytasz te słowa to na pewno nie jesteś tutaj przypadkowo.

Nazywam się Gosia Biniek i specjalizuję się w Przemianie. Jestem Psychologiem i Coachem. Od 7 lat zajmuję się coachingiem, pomagając, motywując, wspierając i inspirując do zmian. Sama odbyłam długą wędrówkę, by odnaleźć właściwą ścieżkę i dzisiaj spełniać się w roli Coacha, dlatego wiem, że odpowiednio zmotywowani ludzie mogą “góry przenosić” i skutecznie zmieniać siebie, a co za tym idzie – swój świat.

W ramach job coachingu pomagam osobom na różnych etapach kariery w sytuacjach wypalenia zawodowego, zmiany pracy, stanowiska, przekwalifikowania się, a także trudności w relacjach zawodowych. Kiedy istnieje potrzeba, coaching kariery łączę z nowoczesnym doradztwem zawodowym. Pracuję też z młodzieżą, wspierając w odkrywaniu swojego potencjału i odnalezieniu  najlepszej ścieżki rozwoju.

W ramach life coachingu wspieram w procesach radzenia sobie ze stresem, tworzenia dobrych, wartościowych relacji, zwiększenia samooceny, automotywacji, samoświadomości i kreatywności. Wierzę, że poszerzenie stanu świadomości i wiedzy o sobie jest  pierwszym i najważniejszym krokiem do zmiany na bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwsze życie.

Opinie na temat moich metod pracy oraz skuteczności możesz przeczytać na stronie
DobryCoach.pl

Małgorzata Biniek

Biogram

Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczny SWPS na kierunku Psychologia Społeczna ze specjalizacją Trener i Doradca zawodowy (2005 r) ,  Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu ( 2016r  – SWPS) oraz Job Coaching- Nowoczesne Doradztwo Zawodowe (2023r – SWPS), a także szkolenie „Mediacje sądowe i pozasądowe” (Centrum Edukacji Prawnej 2023)

Wciąż się dokształcam, korzystam z superwizji, poszerzam swoją wiedzę, poszukując nowych dróg rozwijania się i pomagania innym w rozwoju.

W przeszłości byłam związana zawodowo m.in. z Grupą Onet (Key Account Manager, 2005 – 2008) i Grupą Orange (Brand Manager, 2008 – 2015). Moim pierwszym wyborem zawodowym było aktorstwo. Jestem absolwentką Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1998 r).

Moją pasją i drugim zawodem jest fotografia: Moje fotografie możesz obejrzeć na stronie gosiabiniek.com

Połączenie wiedzy i doświadczeń zarówno psychologicznych, korporacyjnych, jak i artystycznych tworzy unikalny wachlarz umiejętności i narzędzi do pracy z ludźmi w wielu obszarach. Jednak za najcenniejsze kompetencje coachingowe uważam empatię, umiejętność słuchania oraz zdolność budowania relacji opartej na zaufaniu i szacunku.

m-biniek-podpis

Czego potrzebujesz?

“Cel podróży to nie miejsce, do którego zmierzasz, ale nowa perspektywa, z jaką patrzysz na świat” Henry Miller

Pomoc psychologiczna