Pomoc psychologiczna on-line

Pomoc psychologiczna

Każdy z nas niepokoi się obecną sytuacją, Realne zagrożenie zdrowia, izolacja, niepewność, co do przyszłości niespodziewanie nałożyły się na nasze dotychczasowe, codzienne problemy. Jedni radzą sobie z tym lepiej, inni gorzej. Sposób i tempo adaptacji do nowych okoliczności zależy od naszych osobistych predyspozycji, doświadczeń, a także od ludzi, którzy nas otaczają.

Jeśli czujesz, że lęk uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie, sięgnij po pomoc,
pozostając w domu. Nie czekaj, aż stres sparaliżuje Cię i osłabi Twoją odporność.

Skorzystaj z pomocy psychologicznej on-line.

Sesja 50 min. – 180 zł

Skontaktuj się

Czego potrzebujesz?

rozwoj-osobisty-ikona

Rozwój osobisty

life coaching

rozwoj-kariery-ikona

Rozwój zawodowy

coaching kariery

wsparcie-merytoryczne-ikona

Wsparcie psychologiczne

on-line

praca-w-grupie-ikona

Praca w grupie

warsztaty

Rekomendacje

Małgosia bardzo mi pomogła w nakreśleniu dalszej ścieżki zawodowej. Pół roku temu
tkwiłam w nielubianej pracy, traciłam poczucie własnej wartości, w sobotę z niepokojem
myślałam o poniedziałku, coraz szczelniej zamykałam się przed najbliższymi.
Potrzebowałam radykalnej zmiany. Zmiany, ale i pomocy w jej wdrażaniu. Sesje
coachingowe z Małgosią, jej trudne (naprawdę trudne) pytania i zadania domowe, pokazały mi moje mocne strony i ułatwiły wybór kierunku, w którym ostatecznie poszłam. A raczej idę, oczywiście z nadzieją, że dojdę : ) Na rekruterskie pytanie „Co chciałaby Pani robić za 5 lat?” nie muszę już szukać odpowiedzi w internecie. Po prostu wiem, co chciałabym robić za 5 lat. I mówię prawdę. Coaching dotykał nie tylko sfery zawodowej, pomagał mi też w osobistym rozwoju. Sam proces przemiany okazał się niesamowitą przygodą prowadzącą m.in. przez salon tajskiego masażu (serio). Małgosia to profesjonalistka, Coach przez „duże C”, osoba pełna empatii, zrozumienia, cierpliwości, pomysłów. Mentorka, nauczycielka, przyjaciółka.

Marta - Analityk

Na coaching zdecydowałem się w momencie życiowego zastoju – zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Co prawda listę moich bolączek, braków i ograniczeń miałem mniej więcej ułożoną, lecz od czego zacząć i jak zacząć nie miałem pojęcia. Takie poczucie braku sprawstwa prowadzi dość szybko do frustracji, więc miałem sporo szczęścia, że w odpowiednim momencie trafiłem właśnie do Małgosi. Przede wszystkim, pomogła mi w uporządkowaniu moich licznych przemyśleń i bardzo szybko ułożyliśmy konkretny plan działania, który zacząłem małymi kroczkami, acz konsekwentnie wdrażać w życie. Małgosia łączy w sobie dwie bardzo pożądane z punktu widzenia coachingu cechy: z jednej strony jej inteligencja i empatia pozwalają dobrze zrozumieć drugą osobę, jej problemy, emocje i sposób myślenia, dzięki czemu plan jest skrojony indywidualnie i na miarę; z drugiej strony – jest bardzo konsekwentna w rozliczaniu z konkretnych podejmowanych działań, co w moim przypadku okazało się chyba jeszcze ważniejsze. Szczerze polecam Małgosię jako coacha. Po pięciu miesiącach i chyba ośmiu sesjach jestem już w zupełnie innym, lepszym miejscu i mam poczucie graniczące z pewnością, że od teraz będę już sam w stanie konsekwentnie podążać w wybranym kierunku.

Jan - menadżer w firmie ubezpieczeniowej

Trafiłam do Pani Małgosi poszukując doradcy zawodowego w celu zdefiniowania ścieżki kariery, ale nasza wspólna praca wykroczyła daleko poza te początkowe założenia. Dzięki naszym spotkaniom mogłam poukładać wszystkie moje oczekiwania i plany zawodowe. Pracowałyśmy nad bardzo „technicznymi” zagadnieniami jak dobre CV albo rozmowa kwalifikacyjna. Ale też nad ogólnym podejściem do rozwoju i wybierania długoterminowego celu. Dzięki spotkaniom zyskałam pewność siebie i siłę na podjęcie nowych wyzwań nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym.

Dorota - Project Manager

Sprawdź mój profil na dobrycoach.pl

Zapisz się do newslettera

i otrzymaj 50% zniżki na pierwszą sesję coachingową